TurkishRap.com arşivinde, 180 Türkçe Rap sanatçısına ait, 606 albüm/şarkı yer alıyor!

Diyar Pala – Yeni Bir Flow

Diyar Pala – Yeni Bir Flow


18 Mart 2011 . Sanatçı: Diyar Pala
   

Yaşadıklarını, özlemlerini, aşkını şarkılara dökerek bizlere anlatmayı başaran genç müzisyen Diyar Pala “Yeni Bir Flow”la karşınızda. Farklı tarzı ve yepyeni sesiyle müzik dünyasına merhaba diyen Diyar Pala, henüz tamamladığı albümü ile İngiltere ve Türkiye’de kendilerini yeni hayatın yeni akışına bırakmak isteyenlerin sesi oluyor. Hayat felsefesini “Müzik benim için yaşama bir haykırış” olarak özetleyen genç müzisyen, kendini şarkılarla anlatmaya çalıştığını, hayattan beklentilerini yazdığı mısralarla özetlediğini belirtiyor ve bu nedenle albüm çıkardığını söylüyor.

26 yaşındaki Diyar’ın müziğe ilgisi çok genç yaşta başlamasına rağmen, ailesinin onu başka hedeflere doğru yönlendirmesiyle isteklerini tam anlamıyla gerçekleştirememiş. Diyar, ailesinin daha çok para kazanmak ve daha iyi şartlarda yaşama isteğiyle onu Türkiye’den, sevdiklerinden uzak bir yaş…ı tercih etmek zorunda bıraktığını söylüyor. Ailesinin “daha fazla kazanmak” ve “daha iyi şartlarda yaşamak” tarzındaki felsefesini hiçbir zaman benimsemeyen Diyar, ne pahasına olursa olsun kendi yoluna gitmeye karar vermiş ve kendini sanat hayatına adamış. İlk başlarda televizyon dünyasına girerek sanat dünyasına atılan Diyar, 20 yaşından beri bu işin içinde. 5 yıldır sevilen dizilerden biri olan “The Bill”de rol alıyor ve İngiltere’de yayınlanan çok sayıda dizi ve reklam filmi dışında, önemli Hollywood filmlerinde de ufak rollerde yer almış.

Sonraları Diyar, arkadaş gruplarında söylediği şarkılarla sesinin fark edilmesiyle birlikte bu yönde çalışmalarını daha ciddiye almaya başlamış. Gittikçe daha iyi olduğu fark edince albüm yapmaya karar vermiş ve albüm için İzmir’e gelmiş. Büyük bölümü İzmir, Beat Pazar’ı stüdyosunda tamamlanan albümün mixaj ve aranjeleri Emrah Albayrak a.k.a Monoman (Beat Pazarı), Osman Bilgiç & Can Volkan (Moralpartre) ve Beat Machine (Track 13) tarafından yapılmış. Digital Mastering’i Almanya’dan Tom Meyer tarafından yapılan albümün altyapıları Monoman ve Beat Machine (Track 13) imzası taşıyor. Albüme eşlik eden isimler ise: Emir, Rapangels, Cash Flow, Domino, Patron, Shaman ve Zahriyan.

Türkiye’nin henüz alışma sürecinde olduğu Arabesk ve R&B melodileri ile süslü parçalardan oluşan albüm, Diyar’ın deyimiyle, Diyar gibi binlerce gencin yaşadıklarının birer aynası. Yakın zamanda klip çalışmaları ve konserlerle albüm tanıtımlarına başlayacağını belirten Diyar, albüm hakkında farklı planları olduğunu belirtiyor.

Diyar Pala Yeni Bir Flow Arka Kapak

Diyar Pala – Yeni Bir Flow Albümü Şarkı Listesi

01. Yeni Bir Flow
02. Zaman Gelip Geçiyor
03. Biraz Acı Tat
04. Azdıracaksın
05. Hani Hani Neredeler feat. Emir
06. Anla
07. Para Bul feat. Rapangels
08. Bak Şimdi Ne Haldeyim feat. Cash Flow & Domino
09. Dur Hop Frenle feat. Patron
10. Ben Bir Sanatçıyım
11. Neredesin
12. Israrcash feat. Cash Flow
13. Kaderim feat. Shaman & Zahriyan

Diyar Pala Yeni Bir Flow Albüm İndir

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 yorum

  1. Rollick 22 Eylül 2012 at 13:53

    teşekkürler dostum!

    yanıtla

yorum yaz


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Copyright © 2022 Turkish Rap, Rap Albüm İndir - Bir Betik projesidir.